«آرام می‌گیریم» در موزه صلح تهران

aram-migirimسکانس‌هایی از سریال «آرام می‌گیریم»، به کارگردانی روح‌الله سهرابی و تهیه‌کنندگی فرهاد گلی، روز شنبه، 9 بهمن 1395 در موزه صلح تهران فیلم‌برداری شد. این سریال، یک نمایش اجتماعی با پس‌زمینه دفاع مقدس است که تاکنون 13 قسمت آن از شبکه دو سیما پخش شده است. در سکانس‌های مربوط به موزه صلح تهران، کاظم بلوچی در نقش برادر سردار عباس مبشر (با بازی آتیلا پسیانی) که به تازگی به ایران بازگشته، نزد دوست مشترک زمان کودکی می‌رود که در دوران دفاع مقدس، هم‌رزم برادر بوده است و در حال حاضر در موزه صلح تهران فعالیت می‌کند.


سکانس‌هایی از سریال «آرام می‌گیریم»، به کارگردانی روح‌الله سهرابی و تهیه‌کنندگی فرهاد گلی، روز شنبه، 9 بهمن 1395 در موزه صلح تهران فیلم‌برداری شد. این سریال، یک نمایش اجتماعی با پس‌زمینه دفاع مقدس است که تاکنون 13 قسمت آن از شبکه دو سیما پخش شده است. در سکانس‌های مربوط به موزه صلح تهران، کاظم بلوچی در نقش برادر سردار عباس مبشر (با بازی آتیلا پسیانی) که به تازگی به ایران بازگشته، نزد دوست مشترک زمان کودکی می‌رود که در دوران دفاع مقدس، هم‌رزم برادر بوده است و در حال حاضر در موزه صلح تهران فعالیت می‌کند.

 aram-migirim-f

این سریال 52 قسمتی، نوشته فریدون فرهودی و فروغ فروهیده، بر اساس طرحی از روح‌الله سهرابی و سیدمرتضی مصطفوی است. پیش تولید این سریال از مهر 1394 و فیلم‌برداری آن از اردیبهشت 1395 آغاز شده است و پیش‎‌بینی می‌شود که تا پایان بهمن 1395 به طول بیانجامد.

broshor2

broshor1

broshor4

broshor3