برگزاری نمایشگاه در مراسم یادواره 8000 شهید شیمیایی کشور در بروجرد

pic8 s

 سوم خرداد مصادف با سالروز آزادسازی خرمشهر یادواره 8000 شهید شیمیایی کشور به میزبانی گروه پدافند شیمیایی 24 بعثت در شهرستان بروجرد برگزار شد.در این یادواره که با استقبال چشمگیر مردم روبرو گردید، جمع کثیری از ایثارگران و خانواده های ایشان حضور داشتند. در این برنامه برخی از مقامات لشکری وکشوری ونیز نمایندگانی از شهرهای سردشت و حلبچه به ایراد سخنرانی و بازگویی خاطرات  خود پرداختند.

 فعالین داوطلب موزه صلح تهران و انجمن حمایت از قربانیان سلاح های شیمیایی در طول این مراسم با برپایی نمایشگاه در محل برگزای این یادواره به  اطلاع رسانی درباره مصدومین شیمیایی و آثار و عوارض سلاح های شیمیایی و نیز تبیین فعالیتهای موزه و انجمن پرداختند. 

 

 

برپائی نمایشگاهی توسط موزه صلح تهران در یادواره 8000 شهید شیمیایی کشور

 

یادواره 700 شهید منتسب به گروه 24 بعثت و 8000 شهید شیمیایی کشور به میزبانی گروه پدافند شیمیایی 24 بعثت در شهرستان بروجرد بمناسبت سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر برگزار شد.

در این یادواره که با حضور تعدادی از مقامات لشکری ، کشوری و مسئولین محترم استان و جمع کثیری از ایثارگران بهمراه خانواده محترم آنها برگزار گردید ، نمایندگانی از شهرهای سردشت و حلبچه به ایراد سخنرانی و بازگویی خاطرات خود پرداختند.

اعضای داوطلب و فعال در موزه صلح تهران و انجمن حمایت از قربانیان سلاح های شیمیایی در طول این مراسم با برپایی نمایشگاهی در محل برگزای این یادواره به اطلاع رسانی درباره مصدومین شیمیایی و آثار و عوارض سلاح های شیمیایی و نیز تبیین فعالیتهای موزه صلح تهران و انجمن حمایت از قربانیان سلاحهای شیمیائی پرداختند.

 

برای مشاهده عکس های بیشتر از این همایش اینجا را کلیک کنید.

 

c


k

broshor2

broshor1

broshor4

broshor3