فرصت برای علاقمندان به ادامه تحصیل در زمینه صلح و منازعات

 

دورۀ کارشناسی ارشد "ستیزه شناسی"‏


UNITAR-UOC

اولین نمونه از فعالیت‌های مشترک تحت همکاری‌های تازه بین موسسۀ آموزش و تحقیقات سازمان ملل متحد (UNITAR) و دانشگاه آزاد کاتالونیا (Open University of Cataluña) در همکاری با برنامۀ حفظ صلح برگزار خواهد شد . با فعالیت‌های مشترک در زمینۀ حقوق بین‌الملل دنبال خواهد شد.

دورۀ کارشناسی ارشد "ستیزه شناسی"‏


UNITAR-UOC

اولین نمونه از فعالیت‌های مشترک تحت همکاری‌های تازه بین موسسۀ آموزش و تحقیقات سازمان ملل متحد (UNITAR) و دانشگاه آزاد کاتالونیا (Open University of Cataluña) در همکاری با برنامۀ حفظ صلح برگزار خواهد شد .

با فعالیت‌های مشترک در زمینۀ حقوق بین‌الملل دنبال خواهد شد. یونیتار و دانشگاه آزاد کاتالونیا به تازگی تفاهم‌نامه‌ای امضا کرده‌اند. UOC یک دانشگاه آنلاین است که در عرصۀ بین‌المللی شناخته شده است و فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود در آموزش الکترونیک را بر اساس فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) انجام می‌دهد.

یونیتار در سال 2011 آموزش‌هایی خلاقانه با بیش از 26000 ذینفع به انجام رسانده است، و با نزدیک به یک دهه تجربه در آموزش الکترونیک و یادگیری بر اساس فن‌آوری پیشرفته فعالیت می‌کند. و کاتالوگ آنلاین خود را با اضافه کردن دوره‌هایی در زمینۀ حفظ صلح گسترش داده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک‌های زیر سر بزنید:

http://www.unitar.org


http://www.uoc.edu/portal/english


broshor2

broshor1

broshor4

broshor3