بازدید معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از موزه صلح تهران

Molaverdiمعاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده ضمن بازدید از موزه صلح تهران با تعدادی از جانبازان و اعضای انجمن حمایت از قربانیان سلاح‌های شیمیایی دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، شهیندخت مولاوردی در این دیدار با بیان اینکه آرزو و دعای ما این است که پیروزی، بر جنگ باشد نه در جنگ، اظهار داشت: معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به دلیل احساس مسئولیت در قبال خانواده‌های ایثارگران و بویژه جانبازان شیمیایی برای پیشبرد اهداف انجمن حمایت از قربانیان سلاح‌های شمیایی تلاش خواهد کرد.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با ابراز خرسندی از حضور در جمع خانواده‌های معزز جانبازان و ایثارگران خطاب به آنان، گفت: امروز خوشحالیم در جمع کسانی هستیم که برای برقراری و تثبیت صلح و امنیت بین‌المللی تلاش می‌کنند.

مولاوردی با اعلام عضویت در انجمن حمایت از قربانیان سلاح‌های شیمیایی، اظهار کرد: صلح باید از خانه‌ها شروع شود و صلحی که از درون خانواده شکل بگیرد نهادینه شده و در سطح بین‌المللی گسترش خواهد یافت. در حاشیه این مراسم معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از بخش‌های مختلف موزه صلح بازدید کرد.

برای دیدن عکس‌های این بازدید اینجا را کلیک کنید.

broshor2

broshor1

broshor4

broshor3