موزه صلح تهران، برای دومین بار میزبان نمایشگاه و کارگاه‌های «صلح در شمار آید»

Peace-counts-2موزه صلح تهران از روز دوشنبه 29 تیرماه تا روز جمعه 2 مردادماه 1394، میزبان نمایندگان بنیاد برگهوف آلمان شد. در طی حضور این نمایندگان، نمایشگاه «صلح در شمار آید» برای دومین بار در موزه صلح تهران برپا شد. این مهمانان هم‌چنین سه کارگاه آموزشی یک روزه مرتبط با این نمایشگاه را در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه (29 تا 31 تیرماه) برای گروهی از کارکنان و داوطلبان موزه صلح تهران برگزار کردند.

Peace-counts-2موزه صلح تهران از روز دوشنبه 29 تیرماه تا روز جمعه 2 مردادماه 1394، میزبان نمایندگان بنیاد برگهوف آلمان شد. در طی حضور این نمایندگان، نمایشگاه «صلح در شمار آید» برای دومین بار در موزه صلح تهران برپا شد. این مهمانان هم‌چنین سه کارگاه آموزشی یک روزه مرتبط با این نمایشگاه را در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه (29 تا 31 تیرماه) برای گروهی از کارکنان و داوطلبان موزه صلح تهران برگزار کردند. در این کارگاه‌ها که مشابه آن‌ها در آبان ماه سال گذشته برگزار شده بود، معانی گوناگون صلح، فعالان صلح در جهان و هم‌چنین مفهوم منازعه و مراحل تشدید آن بررسی شد. در ادامه، جلساتی با موضوع گسترش همکاری‌ها بین بنیاد برگهوف آلمان و موزه صلح تهران و هم‌چنین نخستین جلسه دوستی ایران – آلمان نیز برگزار شد.


نمایشگاه صلح در شمار آید شامل 25 پوستر است که هر پوستر به معرفی یک فرد یا سازمان فعال صلح در کشورهای مختلف می‌پردازد. این نمایشگاه بخشی از پروژه بین‌المللی Peace Counts on Tour بنیاد برگهوف آلمان است و تاکنون در بسیاری از کشورهای جهان به نمایش درآمده است.


افراد و گروه‌های علاقمند به شرکت در کارگاه‌های صلح در شمار آید که توسط موزه صلح تهران برگزار می‌شود، می‌توانند درخواست خود را از طریق ایمیل موزه به آدرس  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  مطرح کنند. 

 

برای دیدن عکس‌های این رویداد، اینجا کلیک کنید.

broshor2

broshor1

broshor4

broshor3