برگزاری آیین ادای احترام به جانبازان شیمیایی، به مناسبت روز ملی قربانیان سلاح‌های شیمیایی

به مناسبت روز ملی بزرگداشت قربانیان سلاح‌های شیمیایی و در سی و ششمین سالروز حمله شیمیایی به شهر سردشت، آیین ادای احترام به جانبازان شیمیایی در روز چهارشنبه هفتم تیرماه 1402 در موزه صلح تهران برگزار می‌شود.

Sardasht victems

جمعی از جانبازان شیمیایی با ضایعات ریوی و چشمی شدید در این روز در موزه صلح حضور خواهند داشت و هموطنانی که علاقمند به دیدار و گفتگو با این عزیزان و ادای احترام به فداکاری‌ها و جان فشانی‌های آنان هستند میتوانند در این روز از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر به موزه صلح تهران واقع در پارک شهر مراجعه نمایند و با این عزیزان ملاقا‌ت و گفتگو کنند. 
در این روز جمعی از هنرمندان و ورزشکاران و نویسندگان به نام کشورمان نیز به ملاقات جانبازان شیمیایی در موزه صلح خواهند رفت و به آنان ادای احترام خواهند کرد.
لازم به ذکر است با گذشت بیش از سه دهه از پایان جنگ تحمیلی، افزون بر 60 هزار نفر از مدافعان وطن و مردم غیرنظامی کشورمان از بیماری‌ها و صدمات ناشی از کاربرد سلاح‌های ممنوعه شیمیایی توسط رژیم صدام در جنگ تحمیلی رنج می‌برند. ایران بزرگترین قربانی سلاح‌های شیمیایی بعد از جنگ اول جهانی است و از اولین کشورهایی است که به معاهده منع سلاح‌های شیمیایی ملحق شده است.
 
وعده ما در روز هفتم تیرماه در موزه صلح.....
تلفن تماس برای دریافت اطلاعات بیشتر: 66731076

broshor2

broshor1

broshor4

broshor3